Colofon

Redactie: redactie@fietsactief.nl / 020 2105330
Hoofdredactie:
 Katalijn Verel (katalijn.verel@newskoolmedia.nl)
Redacteur: Githa de Kuyssche (githa.dekuyssche@newskoolmedia.nl)
Technisch redacteur: Menno Grootjans (menno.grootjans@newskoolmedia.nl)
Uitgever: Pim Osterhaus (pim.osterhaus@newskoolmedia.nl)
Marketing: Natascha Klene (natascha.klene@newskoolmedia.nl)
Adres: New Skool Media B.V., Redactie FietsActief, Spaklerweg 53, 1114 AE Amsterdam

FietsActief is een uitgave van New Skool Media B.V.
Directie: Erwin van Luit

Abonnementen en klantenservice:
Voor vragen over abonnementen, betalingen, adreswijzigingen, opzeggingen, welkomstgeschenken en artikelen:
• Tel: 085 888 5650 (ma t/m vrij van 9:00 – 17:00 uur)
• Mail: klantenservice@fietsactief.nl
• Post: New Skool Media, Afdeling Klantenservice, Postbus 23620, 1100 EC Amsterdam

Bel je vanuit België dan kun je bellen met: 078 480 911.

Adreswijzigingen dienen 3 weken voor uw verhuizing bij ons bekend te zijn.