Klantenservice & Colofon

Klantenservice

Voor vragen over abonnementen, betalingen, adreswijzigingen, opzeggingen en welkomstgeschenken:
Telefoon: 085 888 5650 (ma t/m vrij van 9:00 – 17:00 uur)
E-mail: klantenservice@fietsactief.nl
Post: New Skool Media, Afdeling Klantenservice, Postbus 606, 7000 AP Doetinchem
België: vanuit België kun je bellen met: 078 48 09 11

Adreswijzigingen dienen 3 weken voor een verhuizing bij ons bekend te zijn.

Colofon

Redactie: redactie@fietsactief.nl / 020 210 5330
Hoofdredactie:
 Katalijn Verel (katalijn.verel@newskoolmedia.nl)
Redacteur: Githa de Kuyssche (githa.dekuyssche@newskoolmedia.nl)
Technisch redacteur: Menno Grootjans (menno.grootjans@newskoolmedia.nl)
Uitgever: Pim Osterhaus (pim.osterhaus@newskoolmedia.nl)
Marketing: Natascha Klene (natascha.klene@newskoolmedia.nl)
Adres: New Skool Media B.V., Redactie FietsActief, Spaklerweg 53, 1114 AE Amsterdam

FietsActief is een uitgave van New Skool Media B.V.
Directie: Erwin van Luit