Route Nijmegen

Route Nijmegen Gelderland - 50 Km

Fiets Actief route Nijmegen Gelderland - 50 Km

Laat de natuur veertien jaar haar gang gaan en een gebied ziet er totaal anders uit. De hoogste tijd voor een update van onze fietsroute door de Gelderse Poort.

Startpunt: NS-station Nijmegen

Afstand: 50 km

Dit artikel is geplaatst in Fietsroutes, Routes in Gelderland.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

2 reacties

  1. Henk en Marianne Schreurs

    Een hele mooie route en heel gemakkelijk te fietsen

  2. Lizette en Jan Thomassen-van Gerven

    Schitterende route met overweldigende natuur!
    Wij hebben de route zondag 21 oktober andersom gereden en zijn, na een heerlijke lunch bij de Gelderse Poort, om 13.00 uur gestart met het voetveer in Millingen, omdat dit vanaf oktober maar om de twee uur vaart. Onder aan de dijk is een ruime parkeerplaats.
    Alleen het deel van knooppunt 95 via 71 naar 72 langs de theetuin in de Millingerwaard is in deze tijd van het jaar erg drassig en is eigenlijk niet te fietsen. Je kunt dan beter van af knooppunt 95 meteen naar 72 doorfietsen over de harde weg. Verder was het allemaal prima te fietsen.