2011, route 18 – Kerkrade

Onverwacht leuk is het, fietsen door de oude mijnstreek tussen Limburg en Duitsland. Wat op het papier een nogal verstedelijkt gebied lijkt, blijkt in het echt een aaneenschakeling van groene genoegens.

Startpunt: NS-station Kerkrade Centrum
Afstand: 43 km

Dit artikel is geplaatst in Fietsroutes, Routes in Limburg.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

2 reacties

  1. Bart

    Een mooie route maar vooral het stuk bij punt 6 is niet duidelijk op de bospaden. Wij hebben uiteindelijk 60 km gereden ipv 43. Het schitterende weer hielp ons om het humeur niet te verliezen.

  2. Jan en Ria Timmner uit Apeldoorn

    Zaterdag 3 september 2011 gelijk na publicatie deze route gefietst met eindelijk prachtig (zeer warm) weer). Jammer genoeg kon ik de route nog niet downloaden op mijn GPS, maar heb daarom maar zelf via mapsource de track gemaakt.
    Een van de mooiste routes tot nu toe, vooral over die Duiste heide met al die meertjes. Gelukkig waren we wel met de E-bike, want dat was voor ons zestigers toch wel nodig.
    En voor de maker/fietser van deze route: bedankt